skandynawskie-meble-sparkcraft

Okno na świat

Gothenburg-designrulz-005

Szukając inspiracji do dzisiejszego postu bardzo długo buszowałam po internecie i zauważyłam, że skandynawskie wnętrza, skupiają na sobie najwięcej mojej uwagi. Mieszkanie, które chciałam Wam dzisiaj pokazać również znajduje się na Półwyspie Skandynawskim, jednak trochę odbiega od typowych wnętrz mieszkańców tej zimnej krainy. Przestawione mieszkanie również znajduje się w Göteborgu i składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, toalety na piętrze i pomieszczenia gospodarczego. Dwupoziomowe wnętrze, dzięki wysokim oknom jest niezwykle jasne i przestronne. Znajdziemy w nim jednak więcej koloru niż w typowo minimalistycznych, skandynawskich wnętrzach

Gothenburg-designrulz-001Gothenburg-designrulz-026Gothenburg-designrulz-027Gothenburg-designrulz-007Gothenburg-designrulz-003Gothenburg-designrulz-012 Gothenburg-designrulz-009Gothenburg-designrulz-020 Gothenburg-designrulz-022 Gothenburg-designrulz-018Gothenburg-designrulz-024 Gothenburg-designrulz-023

Kącik do czytania zdecydowanie skradł moje serce. Jednocześnie możemy cieszyć się przytulnym kątem, a także mieć oko na całą resztę mieszkania.

Gothenburg-designrulz-017

Okna w sypialniach są dosyć niestandardowym rozwiązaniem, bo ukazują nam onewnętrze mieszkania. Dzięki bardzo wysokim oknom w salonie, pokoje są jednak dalej bardzo jasne i dobrze doświetlone.

Gothenburg-designrulz-016 Gothenburg-designrulz-013 Gothenburg-designrulz-015Gothenburg-designrulz-025A co Wy sądzicie o takich wnętrzach?  Podobają Wam się takie duże (bo ponad 3 metrowe) okna?  Dodam , że cena za to mieszkanie wynosiła 580 tys. dolarów.

Gothenburg-designrulz-014

Zdjęcia: www.designrulz.com